Share

Bardzo gorący 10 dzień czerwcowy, by podjąć walkę jesteśmy gotowi.
Dziś na pierwszoligowym froncie rocznik 2004 AP 11
zmierzył się na wyjeździe czyli na trudnym terenie Warszawskiej Pragi z drużyną DRUKARZA WARSZAWA obecnego litera tabeli.
Od pierwszej minuty staraliśmy się grać skoncentrowani i bardzo czujni w obronie na co uczulałem przed meczem.
Było widać że będzie to mecz mówiąc w przenośni na noże ponieważ żadna z drużyn nie odstawiała nogi. Żołnierze AP 11 walczyli o każdy sektor boiska, wysoko naciskając przeciwnika podwajając i krycie. Z jednej i drugiej strony co chwila pojawiały się ataki w których brakowało jednym razem szczęścia a drugim razem odpowiedniego wykończenia. Po ostrej walce pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0:0
W drugiej połowie gra nie uległa zmianie. Wciąż było mnóstwo walki, zaangażowania i sportowego charakteru. Po 10 minutach drugiej połowy meczu Igor Łępicki zagrał bardzo dobrą prostopadłą piłkę do ustawionego na szpic Macieja Balińskiego, który wygrywając pojedynek szybkości owy z jednym ze środkowych obrońców DRUKARZA uderzył bardzo dokładnie piłkę umieszczając ją przy prawym słupku bramki i można było usłyszeć z trybun jak i z boiska wielką radość. Wiedzieliśmy że DRUKARZ po utracie bramki ruszy na nas i będziemy musieli jeszcze bardziej skoncentrować centrować się na defensywie i atakować z kontry. Zostało dosłownie około 10 minut meczu kiedy to tracimy piłkę na lewym skrzydle po czym jeden z zawodników Drukarza uderzając z dystansu umieszcza piłkę w bramce. Emocje dają się wszystkim we znaki ponieważ dochodzi do małej przepychanki między zawodnikami obu drużyn.
Po krótkiej przerwie w meczu wszystko wraca na odpowiednie tory i mecz toczy się dalej. Każda drużyna stara się przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść, jednak wynik nie ulega zmianie a mecz kończy się rezultatem 1:1
Jestem bardzo dumny z chłopaków, którzy zostawili w tym meczu bardzo dużo zdrowia, pokazali mnóstwo sportowej złości i charakteru oraz waleczność serducho. Było widać jedną, zwartą, charakterną drużynę, grupę przyjaciół która miała ten sam cel.