Bez kategorii

Łazienkowska podbita! Wygrany sparing reprezentacji rocznika 2009 z Legią Soccer Schools⚽️⚽️?

by: admin

0
Share

W niedziele 11 marca na obiektach Legi Warszawa został rozegrany mecz sparingowy pomiędzy Legią Soccer Schools  rocznik 2009 a AP 11 rocznik 2009 ?

Mecz był rozegrany w czasie 4×15′. Pierwsza połowa rozpoczęła się niestety od straty bramki, ale szybko się zrewanżowaliśmy dzięki Wiktorowi Lewandowskiemu, który doprowadził do remisu. W dalszej części gry otrzymaliśmy dwa ciosy i tablica wyników pokazywała 3:1 dla gospodarzy, ale nie poddawaliśmy się i kolejną bramkę zdobył znów niezastąpiony Wiktor Lewandowski. Po ciągłych atakach z naszej strony doprowadziliśmy do wyniku 3:3 gdzie trzecią i czwartą bramkę pięknymi uderzeniami zdobył Szymon Karkowski. Poszliśmy za ciosem i rezultat meczu podwyższył Adam Szymanek strzelając 5 bramkę. Przy wyniku 3:5 popełniliśmy błąd, po którym straciliśmy czwartą bramkę. Została ostatnia połowa, na tablicy wyników wyświetlał się rezultat 4:5. Cały czas naciskaliśmy Legionistów co poskutkowało trafieniem na 4:6, a bramkę zdobył Piotr Sokół.

Po walecznym meczu końcowy rezultat spotkania pomiędzy Legią a AP11 4:6 ??

Bramki zdobyli: 2x Wiktor Lewandowski, 2x Szymon Karkowski, Adam Szymanek, Piotr Sokół.