I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU IM. ARKADIUSZA MALARZA 👍💪⚽

Tym razem nasi zawodnicy z rocznika 2010 A wzięli udział w ogólnopolskim turnieju halowym im. Arkadiusza Malarza w Pułtusku ⚽⚽🏆💪🔝 Nasi mali zawodnicy jak zwykle dostarczyli mnóstwo emocji, ale tym razem to już przeszli samych siebie.. Ale od początku 😁 pierwszy mecz rozgrywaliśmy z drużyna MKS PRZASNYSZ, w którym to Kamil Wyżykowski⚽ 👍daje nam szybkie prowadzenie i w sumie mecz jest już tylko pod nasze dyktando, druga bramkę dokłada Czarek Chudzik⚽👍 I w zasadzie powinno być po meczu, ale niestety tracimy bramkę, przeciwnicy łapią wiatr w żagle I robi się niebezpiecznie ⛵⛵Dużo zamieszania na boisku i gdy już zaczęła wyć syrena kończąca mecz pięknym strzałem popisała się Natalia Pomaska pakując piłkę za kołnierz bramkarza. Pierwszy mecz wygrywamy 3:1😁💪👍. Z uśmiechem przechodzimy do następnego meczu, pierwszy gwizdek arbitra, zawodnicy z MKS CIECHANÓW bardzo szybko podchodzą wysoko, zagubienie naszych obrońców I w 1 minucie tracimy bramkę.😞 Tak szybko zdobyta bramka podcięła nam trochę skrzydła ale nie podajemy się tylko ciągle walczymy👊🔥, przejmujemy inicjatywę I co ? Dostajemy bramkę z kontrataku. Gdy już każdy myślał ze jest po meczu niesamowita akcja popisali się zawodnicy Patryk Sawicki,👍 Czarek Chudzik👍 i Antek Krystosiak👍. Pierwszy zagrywa długa piłkę do naszego napastnika, który z pierwszej piłki podaje do Antka który również z w pierwszym kontakcie pakuje piłkę do bramki przeciwnika.⚽👍 Po tej bramce nabieramy pewności siebie I cały czas dominujemy strzelamy w słupki w poprzeczki ale niestety piłka nie chce znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Co za tym idzie drugi mecz przegrywamy 2:1.🔥👊
Przedostatni mecz w grupie rozgrywaliśmy z gospodarzami turnieju czyli MŁODYMI ORŁAMI PUŁTUSK. Jako pierwsi obejmujemy prowadzenie po pięknej indywidualnej akcji Antka Krystosiaka który minął dwóch rywali I świetnie dograł do nadbiegającego Kamila Wyżykowskiego⚽👍, któremu nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do bramki. Po strzelonej bramce trochę się rozluźniliśmy I niestety tracimy bramkę po ładnej akcji zawodnika z drużyny przeciwnej. Wynik do końca nie uległ zmianie, I remisujemy, a co za tym idzie ostatni mecz w grupie gramy w zasadzie o wszystko.🔥💪 Nasza grupa była tak wyrównana ze do ostatniego meczu z grupy miały szanse wyjść 4 ekipy. Ale ty my rozdawaliśmy karty I od naszego wyniku zależało wszystko, na mecz z WICHREM KOBYŁKA wyszliśmy mocno skoncentrowani I tak nakręceni ze tego meczu po prostu nie mogliśmy przegrać.💪🔥👊 Pierwszą bramkę strzela Kamil Wyżykowski⚽👍 który w dzisiejszym dniu był po prostu nie do zatrzymania, drugą dokłada  Czarek Chudzik⚽👍 I dzięki temu zwycięstwu przechodzimy do półfinału z drugiego miejsca w grupie. Półfinał gramy z drużyna APN OLIMP CIECHANÓW, który postawił nam naprawdę trudne warunki, ale od czego mamy naszego suuuuper bramkarza czyli Dawida Kaczora który po prostu był w tym mecz nie do pokonania, bronił takie sytuacje, takie strzały ze dosłownie wszyscy łapaliśmy się za głowę coś nieprawdopodobnego, nie ma słów aby to opisać.😱🙆💪👍 Szoook. Wynik meczu ustala nie kto inny jak Kamil Wyżykowski⚽👍 który popisuje się pięknym strzałem z rzutu wolnego. Wygrywamy 1:0 I mamy FINAL 👍😁👊💪
A w finale gramy z drużyna MKS MŁAWIANKA. Cały mecz w zasadzie pod nasza kontrola, szybko strzelamy bramkę a dokładnie na listę strzelców wpisuje się nasz „ Wyżyk”⚽👍. Po paru minutach ten sam zawodnik dokłada drugie trafienie I prowadzimy 2:0👍⚽💪. Chwila dekoncentracji I tracimy bramkę na 2:1 I do końca meczu walka już jest do samego końca zarówno z jednej jak I drugiej drużyny. Po raz kolejny nasz kaczorek ratuje nas swoimi interwencjami, paru sytuacjach niestety to my pudlujemy. Ale dowieźliśmy ten wynik do samego końca !!! 😁 Mamy upragnione pierwsze miejsce jest uśmiech jest radość, jest zabawa jest zwycięstwo I jest rewelacyjna drużyna która z turnieju na turniej nie przestaje nas zadziwiać⚽👍💪👊. Jednogłośnie najlepszym bramkarzem został oczywiście nasz super bohater czyli Dawid Kaczor !! Gratulujemy !👍💪👊 Nagrodę specjalną dostaje również nasza dziewczynka Natalia Pomaska !

Skład:Dawid Kaczor, Patryk Sawicki, Marcel Narewski, Kamil Wyżykowski, Czarek Chudzik, Kacper Kaczmarczyk, Natalia Pomaska, Janek Cabaj, Antek Krystosiak.

Gratulujemy!👍👊💪
My trenerzy jesteśmy  bardzo dumny ze swoich zawodników którzy pokazali ogromny charakter oraz walkę do samego końca, czapki z głów !! MALUTCY JESTEŚCIE WIELCY!! Dziękujemy !!!
⚽😁🏆🏆👊🏆💪