OBÓZ PRZYGODOWO-REKREACYJNY 5-14 lipca Bieszczady


Drodzy rodzice! Zapraszamy na nasz kolejny obóz, tym razem przygodowy!😊
10 fantastycznych dni pełnych przygód i niezapomnianych wrażeń!
Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. Spakuj plecak i wyrusz z nami tropem dzikiego zwierza, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych warunkach… Przyjedź w Bieszczady i poznaj swoich przyjaciół!😊  Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry wychowawców oraz instruktorów!

WSZYSTKIE ATRAKCJE WLICZONE SĄ W KOSZT OBOZU

NA POŁONINACH – całodniowa wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad z przewodnikiem, z wejściem na szczyt połoniny w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, kąpiel w górskim potoku.

TAJEMNICE SOLINY – piesza wycieczka z przewodnikiem malowniczym szlakiem wzdłuż linii brzegowej jeziora. Podczas wycieczki zwiedzimy uzdrowisko Polańczyk oraz największą w Polsce zaporę wodną w Solinie. Wycieczkę zakończymy kąpielą na strzeżonym kąpielisku.

PIRACKIE SKARBY – Uzbrojeni w wiosła i mapy wyruszymy w Fiord Nelsona niczym piraci poszukiwacze zaginionego skarbu, ukrytego pośród skalistych brzegów Jeziora Solińskiego. Gdy już odnajdziemy wszystkie skarby i dotrzemy do portu macierzystego czekać tam na nas będzie dzielenie łupów.

TECHNIKI LINOWE – zorganizujemy dla Was zajęcia z technik linowych, które poznamy pod czujnym okiem instruktora. Sprawność będziemy szlifować na wysokości zajęcia na ściance wspinaczkowej, zjazdy z budynku oraz wejście na przyrządach tzw. „małpach”.

SZKOLENIE BIESZCZADNIKA – na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, strzelnica paintballowa, łucznictwo oraz Bungiee Run.

SEGWAY – przejażdżki sprawnościowe segwayem po torze.

DYSKOTEKA W PIANIE ORAZ FLUO PARTY – W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży i wielka ilością piany Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

OGNISKA I WIECZORY LEGEND – wspólne wyprawy wspominać będziemy wieczorami przy ogniskach, które palić będziemy w dymnej chacie, snując smętne opowieści i legendy bieszczadzkie.

4×4 WILCZYM TROPEM – wyprawa samochodami terenowymi po bezdrożach

SPŁYW SANEM – spływ pontonami malownicza dolina Sanu razem z instruktorem

BIESZCZADY CHALLENGE – gra terenowa w tajemniczej dolinie opuszczonej łemkowskiej wsi. Nauczymy Was podstaw orienteeringu, posługiwania się GPS`m. Zbudujemy przeprawy przez górskie potoki. Każdy otrzyma mapę terenu z tajemniczymi zapiskami, dzięki którym nie zgubi się na tych nieuczęszczanych szlakach.

PLAŻOWANIE I GRY ZESPOŁOWE – oprócz niesamowitych przygód, czekają nas również kąpiele na strzeżonych kąpieliskach, mnóstwo zabawy w wodzie, turnieje siatkówki, piłki nożnej czy piłki ręcznej.

PODCHODY, GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE, KONKURSY, MEDALE, WIECZORNE KARAOKE a w tym niezapomniane wrażenia, dużo przygód i wspaniałej zabawy!😊

CODZIENNIE FOTORELACJA Z KAŻDEJ ATRAKCJI! 😊

ORAZ WIELE WIELE INNYCH ! 😊

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
KONTAKT I ZAPISY: Trenerka Sandra Sima
TEL. 512 165 431

ZAPRASZAMY! 😊