Pechowa porażka reprezentacji rocznika 2009 po heroicznej walce z NDM ⚽?

by: admin

0
Share

W sobotę 15.09 drużyna z rocznika 2009 rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Mecz ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki odbywał się przy bardzo kiepskiej pogodzie- co zdecydowanie zaskoczyło naszą ekipę. Drużyna rywali dominiwała fizycznie w tym meczu- co w pierwszej kwarcie skończyło się wynikiem 3:0 dla Świtu. Już w kolejnych częściach meczu zawodnicy AP11 podnieśli się i odrobili straty- bramki zdobywali Oktawian Kusz, Piotrek Sokół(as. Alex Suchecki) oraz debiutant- Wojciech Romaniuk. Niestety dla nas ostatni gol padł po rykoszecie- pechowo odbita piłka wylądowała w naszej bramce, w której cuda wyczyniał przez 45 minut Gabriel Ogiełło broniąc nas przed porażką. Przede wszystkim ogromne brawa dla całej drużyny za odrobienie tak wielu bramek- pokazaliśmy charakter i wolę walki. Ten mecz nauczył nas dużo więcej niż wszystkie poprzednie.

Skład: Ogiełło, Szulc, Iwanicki, Haraburda, Hryniszyn, Majczak, Twardo, Suchecki, Przybysz, Sokół, Romaniuk, Pasiewicz, Kusz, Łączyński.

Bramki: Kusz, Sokół, Romaniuk.