Podopieczni trenera Patryka Turka wygrywają sparing z drużyną z Ukrainy ??⚽

by: admin

0
Share
W ostatni piątek czerwca został rozegrany sparing pomiędzy drużyną z Ukrainy a rocznikiem 2005/2006 AP11.
Sparing został przeprowadzony w bardzo przyjaznej atmosferze pomiędzy zespołami. Widac bylo również spore zaciekawienie ze strony młodych adeptów piłki nożnej ponieważ to pierwszy raz kiedy nie potrafili zrozumieć swoich przeciwników.
Cała drużyna pokazała sie z dobrej strony. Udało nam się pokonać przeciwników z Ukrainy az 4:1 ?
W pierwszej połowie gra była bardzo jednostronna. Zawodnicy AP11 ciągle atakowali lecz kontry zawodników z Ukrainy były również bardzo groźne. Po pierwszej połowie widniał wynik 2:1 dla naszej ekipy.
Druga połowa byla kompletnie inna. Bardzo wyrównana gra z lekką przewagą drużyny z Ukrainy lecz tym razem nasze kontrataki oraz obrona byly bezbłędne i udało nam się strzelić jeszcze 2 bramki.
Każdy z zawodników dobrze sie bawił i dostał szansę pokazania sie trenerowi Patrykowi Turkowi.

Kadra: Perz, Kojro, Łój, Zalewski, Borkowski, Gołębiowski, Petrykowski, Kuczyński, Bogucki, Płaciszewski, Brzeski, Truszkowski, Papis, Mosiołek, Białobrzeski, Kęsicki