PODSUMOWANIE KIDS SOCCER LEAGUE 14-15.04 ⚽️🔥💪

W sobotę swój mecz ligowy rozegrał rocznik 2009, tym razem zmierzyliśmy się z drużyną PSF Warszawa ⚽️⚽️💪

Spotkanie rozegraliśmy w innym niż do tej pory systemie 4+1, co było dużą zmianą dla naszych graczy. Mecz rozpoczął się od dominacji drużyny przeciwnej, nasi gracze nie do końca potrafili się odnaleźć na boisku w tym ustawieniu i szybko przegrywaliśmy 0-3. Po 10 minutach udało nam się strzelić pierwszego gola, na co rywale odpowiedzieli dwoma kolejnymi trafieniami. W tym momencie trener zdecydował o zmianie ustawienia i taktyki co okazało się strzałem w dziesiątkę. Kolejne gole padały już tylko dla naszej drużyny – udało nam się doprowadzić do remisu 5-5. Gdy wydawało się, że nic nie zmieni już końcowego wyniku, świetną akcją popisał się Szymon Majczak który po przedryblowaniu dwóch rywali wyłożył piłkę Oktawianowi Kuszowi, który strzelił bramkę na 6-5. Prowadzenie podwyższył jeszcze Piotrek Sokół po wspólnej akcji z Szymonem Karkowskim. Udało nam się wykonać niesamowity comeback i odmienić losy meczu. Drużyna pokazała niesamowity charakter i świetną grę w drugiej części spotkania.

Bardzo dobre zawody w obronie Grzesia Iwanickiego, pewne wejścia Marka Wójcika, dobre parady Gabrysia Ogiełło, rozgrywanie Szymka Haraburdy, zaangażowanie Szymka Czudec, akcje skrzydłem Antka Szulca, walka o każda piłkę Alexa Sucheckiego, kiwki Oktawiana Kusza, spokój Szymka Majczaka, siła Adama Szymanka, łatwość w dochodzeniu do sytuacji Wiktora Lewandowskiego, skuteczność Piotrka Sokoła i kreowanie gry Szymona Karkowskiego łącznie dały nam tak bardzo upragnione zwycięstwo.

Jestem pewien ze chłopcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i z meczu na mecz ta drużyna nam „rośnie”. Oby tak dalej!

Skład: Szymanek, Karkowski, Sokół, Suchecki, Lewandowski, Ogiełło, Szulc, Kusz, Majczak, Iwanicki, Czudec, Wójcik,  Haraburda.

Bramki:Karkowski x3, Sokół x2, Szymanek x1, Kusz x1

W niedzielę zagrały dwa roczniki: 2010 i 2011

Podopieczni trenera Karola Szczepkowskiego zmierzyli się z drużyną Sport Team ⚽️💪

Niestety w tym pojedynku ulegliśmy drużynie przeciwnej. Mecz stał na bardzo wyrównanym i wysokim poziomie, a do ostatniej kwarty widniał wynik 3:3. Brak powrotu za swoimi zawodnikami a przede wszystkim brak koncentracji, spowodowały, że w ostatnich minutach zawodnicy z Sport Teamu wykorzystali dwie dogodne sytuacje i strzelili nam bramki. Nie poddajemy się i gramy dalej!

Skład: Wyżykowski, Jemioła, Cabaj, Sołowiow, Kaczmarczyk, Kaczor, Bednarz, Chudzik, Stępkowski.

Nasi najmłodsi, czyli rocznik 2011 rozegrał mecz ligowy z drużyną Znicz II Pruszków ⚽️💪

Od początku meczu stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji, które wykorzystaliśmy strzelając piękne bramki. Większość czasu na boisku to my dominowaliśmy na połowie przeciwnika nie dając im wejść na naszą stronę. W końcówce przeciwnicy strzelili nam 3 bramki, po błędzie obrońcy i skrzydłowego.  Chłopcy zagrali rewelacyjny mecz, pokazali charakter na boisku i walczyli do samego końca. Dużo nauki jeszcze przed nami, dlatego ciągle trenujemy! Bo już za tydzień kolejny mecz!

Ostatecznie wygrywamy ze Zniczem 6:3! BRAWO AP 11 👏👏♥️🔥

Skład: Żurawiński, Stefański, Szczypiński, Ceran, Szczepkowski,  Sokół, Czerniak, Jakubowski, Rogowski.

Bramki: Żurawiński x2, Jakubowski x2, Stefański x1, Szczypiński x1