0
Share

Treningowy czerwiec za nami, a wraz z nim kończy się sezon 2017/18 ?
Nasze maluchy na treningach solidnie pracowali, rozwijali się i zrobili ogromne postępy na przestrzeni tych kilkunastu miesięcy. Udało się stworzyć zgrana drużynę młodych piłkarzy, którzy dobrze czuja się w swoim towarzystwie, a piłka nożna sprawia im satysfakcję ?
Sezon zakończyliśmy w najlepszy możliwy sposób – meczem dzieci vs tatusiowie. Obie ekipy stworzyły emocjonujące widowisko, w którym nie zabrakło też sporej dawki dobrego humoru
Ku uciesze kibiców (w tym Mam siedzących na trybunach) mecz zakończył się wygraną naszych młodych piłkarzy z rocznika 2011?

Po zakończeniu treningu czekała nas chwilka przerwy i mecz o I miejsce w KSL z drużyną Młodej Gwardii Rembertów. Już pierwsza kwarta obfitowała w wiele emocji. Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Obie ekipy ambitnie dążyły do zdobycia bramki. Widać było gołym okiem, że żadna z drużyn nie chciała tu stracić punktów. Typowe starcie „cios za cios”. Zarówno ofensywa, jak i defensywa AP 11 oraz Młodej Gwardii raz za razem dawała trybunom sporo radości, tworząc efektowne widowisko. Cały mecz obfitował w wiele składnych akcji i pięknych bramek, a ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4, które dało nam II miejsce w KIDS SOCCER LEAGUE na warszawskiej Soccer Arenie????⚽

Jestem bardzo dumna z moich małych piłkarzy, którzy pokazali charakter, dzielnie walczyli i zostawili mnóstwo serca na boisku, udowadniając, że mają ogromny potencjał