Słodko – gorzki weekend drużyny reprezentacji 2009 ?⚽️?

by: admin

0
Share

Reprezentacja w przedmajówkowy weekend rozegrała 2 spotkania z ligowymi rywalami w Kids Soccer League ??

Nasza ekipa stawiła się w składzie: Ogiełło, Szulc, Czudec, Iwanicki, Wójcik, Haraburda, Lewandowski, Majczak, Suchecki, Karkowski, Szymanek, Sokół, Kusz oraz dwóch debiutantów – Mateusz Twardo i Mikołaj Osica ⚽?

Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z drużyną Znicza Pruszków, z która niestety przegraliśmy 3-6 po bardzo dobrej grze w drugiej połowie i całkiem poprawnej w pierwszej. Przeciwnik 4 bramki zdobył ze stałych fragmentów gry(1 wolny, 1 karny, 2 rzuty różne). Już po kilku minutach pierwszej połowy przegrywaliśmy 0-3, później udało nam się doprowadzić do wyniku 3-4, ale nasza nieskuteczność pod bramka rywali pozwoliła im ponownie odskoczyć. Ostatecznie, jak już wspomniałem, mecz zakończył się wynikiem 3-6. Każda porażka czegoś nas uczy- ta pokazała nam ze jesteśmy dopiero na początku drogi i jeszcze mnóstwo pracy przed nami. Musimy się tez nauczyć ze strzał w słupek czy poprzeczkę to jednak uderzenie niecelne ?

Bramki w tym spotkaniu strzelali: Sokół, Karkowski, Czudec.

Na drugi mecz z PSS Legion Warszawa nasi chłopcy wyszli w bojowym nastawieniu, chcąc pokazać trenerom Damianowi i Maćkowi, że pierwsze spotkanie było tylko wypadkiem przy pracy. Znów byliśmy mocno nieskuteczni, ale przez całe spotkanie dominowaliśmy zdecydowane na placu gry. Worek z bramkami otworzył Szymon Karkowski, później przeciwnicy wyrównali po cudownym uderzeniu bramkarza przez całe boisko. Już od tego momentu nasza drużyna nie dawała rywalom chwili wytchnienia i dokładała kolejne gole. Ostateczny wynik meczu 5-2 ??

Gole: Karkowski x 3, Lewandowski, Czudec.

Dziękujemy rodzicom i kibicom za wsparcie w obu meczach – warunki do gry i kibicowania były równie ciężkie, ale udało nam się wywieźć 3 punkty z dwumeczu oraz wyciągnąć wiele ciekawych wniosków.