Wygrana na inaugurację sezonu rocznika 2009 A ??⚽

by: admin

0
Share

Dzisiaj rocznik 2009 rozegrał swoje pierwsze spotkanie w IV Lidze Mazowieckiej- grupa 1. Przeciwnikiem był zespół UKS Pogoń Józefów.

Spotkanie było na początku bardzo wyrównane, a bramkę na 1-0 zdobył dla naszej drużyny Szymon Karkowski. W drugiej kwarcie prowadzenie podwyższył Alex Suchecki strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego!

Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2-0. W trzeciej kwarcie rywale zaczęli opadać z sił i padły kolejne bramki dla AP11- kolejno Szymon Karkowski(asysta Bartek Łączyński), Alex Suchecki(asysta Szymon Karkowski) i Adam Szymanek.

Ostatnia kwarta była już popisem gry naszych zawodników- gole Bartka Łączyńskiego(asysta Oktawian Kusz), Szymona Karkowskiego, Mateusza Pasiewicza(asysta Szymon Haraburda), Adama Szymanka oraz Mateusza Pasiewicza(asysta Mateusz Twardo) pomogły zwyciężyć rywali w stosunku 10-0.

Świetna gra w obronie Szymona Czudec, Grześka Iwanickiego, Szymona Haraburdy, Gabriela Ogiełło, oraz odpowiedzialna gra Szymona Majczaka- sprawiły że na koncie strat nie widnieje żadna bramka.

Bardzo dobry mecz całej drużyny, na pewno mamy kilka plusów:
-ustawienie na boisku
-mimo wszystko skuteczność(świetny bramkarz rywali!)
-dobra gra w defensywie
-dużo dzielenia się piłką
-fajna asekuracja na pozycjach
-dobrze rozgrywane stałe fragmenty gry

Przeciwnik może nie należał do najmocniejszych, ale musimy wziąć pod uwagę że początek dla naszych asów wcale nie był łatwy. Wytrzymaliśmy spotkanie kondycyjnie przy dosyć wysokiej temperaturze- a zawodnicy byli skoncentrowani przez cały czas meczu.

Cieszy na pewno fakt, iż gole podzieliły się między cały zespół- co świadczy o tym, że graliśmy bardzo drużynowo- było to widać z boku!