0
Share

Intensywne i pełne emocji dwa weekendy!

Legionovia – AP11 8:0
Tydzień temu nasza drużyna zmierzyła się w derbach miasta z drużyna Legionovii. Mecz zaczęliśmy od mocnego pressingu na rywalach i kilku sytuacjach dla AP 11, niestety nie zakończonych golami- za to rywale postawili bardzo ciężkie warunki i byli przy tym bardzo skuteczni. Wynik 0-8 w ogóle nie oddaje przebiegu gry. Zasłużyliśmy na pewno na kilka bramek w tym spotkaniu- a liczba straconych tez mogła być przy odrobinie szczęścia mniejsza. Podsumowując- mecz dający wiele materiału do analizy trenerom Maćkowi i Damianowi- ale co pokaże kolejna relacja- zdecydowanie tę lekcję odrobili tydzień później w Łochowie.
Sklad: Ogiełło, Haraburda, Iwanicki, Czudec, Suchecki, Łączyński, Karkowski, Pasiewicz, Szymanek, Sokół, Gontarek, Majczak, Twardo

ŁKS Łochów- AP11 4:8
W kolejnym meczu ligi mazowieckiej zmierzyliśmy się z drużyną ŁKSu w odległym Łochowie. Mecz od początku obfitował w emocje- już w pierwsżej kwarcie na prowadzenie wyszli gospodarze i nie oddali do końca pierwszej części gry. Wynik 2:0 nie był po myśli naszej drużyny. Mecz od drugiej kwarty to już popis naszej ekipy- strzelone bramki przez Szymka Karkowskiego(2), debiutującego w lidze Adama Wacławskiego(2), Piotra Sokoła, Mateusza Pasiewicza, Grzesia Iwanickiego i Antka Szulca pozwoliły wygrać z ŁKSem 8 do 4. Należy zaznaczyć, że debiut zaliczył także nasz drużynowy baner- czekamy teraz na nowe przyśpiewki rodziców.

Skład: Ogiełło, Czudec, Haraburda, Iwanicki, Karkowski, Majczak, Wacławski, Suchecki, Łączyński, Sokół, Szulc, Pasiewicz, Kusz

Naszą drużynę teraz czeka przerwa w rozgrywkach ligowych, ale nie próżnujemy- gramy w najbliższy weekend 2 spotkania w lidze Kids Soccer League!