0
Share

Wzmocniony 2005 niestety bez punkt贸w 鈽
Przez ostatnie 2 tygodnie do dru偶yny Patryka Turka do艂膮czy艂o kilku nowych ch艂opc贸w (Patryk J贸藕wiak z Legionovii Legionowo – wypo偶yczenie, Kacper K臋sicki z Rotavii Nieporet – transfer definitywny oraz Patryk Nizio艂ek z FDA Wieliszew – transfer definitywny.
W sobotnim meczu zadebiutowa艂o dw贸ch Patryk贸w. Kacper niestety przez chorob臋 nie m贸g艂 wyst膮pi膰 (wracaj szybko do zdrowia!).
29.09 zmierzyli艣my sie z APJD w 艁omiankach. Rywal po 5 kolejkach utrzymuje 2 lokat臋 w tabeli wi臋c wiedzieli艣my 偶e nie b臋dzie to 艂atwy mecz.
Wyszli艣my pewni siebie i chcieli艣my nawi膮za膰 r贸wna walk臋!
Co pokaza艂a pierwsza po艂owa potrafili艣my skladniej od rywala konstruowa膰 akcje, wi臋cej utrzymywalismy sie przy pi艂ce i pilkarsko wygl膮dali艣my lepiej od przeciwnika. „Machina” trenera nie dawa艂a zbyt du偶ego pola do popisu rywalom. Niestety musimy przyzna膰 偶e gdy APJD dostawalo troch臋 wi臋cej miejsca to potrafili 艣wietnie zagrywac d艂u偶sz膮 pi艂k臋 mi臋dzy naszymi obro艅cami na naprawd臋 piekielnie szybkich skrzyd艂owych.
Przez pierwsze 20 minut ci膮gle utrzymywalismy sie przy pi艂ce a Nasi przeciwnicy mieli tylko 1 akcje! I niestety ta 1 akcja zosta艂a wykorzystana 鈽 trzeba przyzna膰 偶e boli fakt i偶 dominowalismy stwarzaj膮c ci膮gle zagro偶enie pod bramk膮 a przez 1 d艂u偶sz膮 pi艂k臋 za lini臋 obrony dostajemy bramk臋. Ch艂opcy zdenerwowani tym faktem podeszli wy偶ej i niezawodny Oskar Kuczy艅ski w 23 minucie strza艂em z 20 metra pokonuje bramkarza APJD. Kt贸ry to ju偶 raz Oskar musi bra膰 sprawy w swoje r臋ce! Mamy remis.
Niestety w 32 minucie druga d艂u偶sza pi艂ka przesz艂a przez linie naszej obrony i zeszli艣my na przerw臋 z wynikiem 2:1. Ch艂opcy w pierwszej po艂owie dominowali, Micha艂 Petrykowski mia艂 sytuacj臋 sama na sam, Patryk J贸藕wiak w polu karnym mial wysmienit膮 sytuacj臋 ale niewykorzystane sytuacj臋 lubi膮 sie m艣ci膰….

Druga po艂owa to dominacja rywala. Przez pierwsze 15 minut nie mogli艣my wyj艣膰 z w艂asnej po艂owy. Rywale stwarzali sobie naprawd臋 dobre sytuacj臋 strzeleckie i jedn膮 zamienili na bramk臋. AP11 przegrywa 3:1. Dodatkowo Nasz 艣rodkowy obro艅ca Mateusz Pomaski dozna艂 kontuzji i od 38 minut nie m贸g艂 juz gra膰. Adam Szczelewski skar偶y艂 si臋 na b贸l pi臋ty a Kamil Bogucki schodzi艂 2 razy z boiska ze 艂zami w oczach przez olbrzymi b贸l plec贸w. Sytuacja nie wyglada艂a kolorowo. Po stracie bramki zrobi艂o si臋 bardzo chaotycznie. Obie dru偶yny gra艂y d艂u偶sz膮 pi艂k臋. W tym aspekcie mieli艣my wi臋cej szcz臋艣cia bo kilka razy Patryk J贸藕wiak mia艂 dobr膮 pozycj臋 do oddania strza艂u. Niestety przez liczne faule nie m贸g艂 ich sko艅czy膰 golem a s臋dzia nie reagowa艂! Stoicki spok贸j trenera Patryka zosta艂 zachwiany poniewaz nie m贸g艂 patrze膰 na faule rywali na jego zawodnikach i brak konsekwencji Pana s臋dziego! W 67 minucie mieli艣my rzut wolny z 25 metra do kt贸rego podszed艂 Oskar. Strza艂 byl na tyle mocny 偶e bramkarz nie z艂apa艂 pi艂ki a instynktem napastnika wykaza艂 si臋 Patryk J贸藕wiak, kt贸ry wbi艂 pi艂k臋 do bramki. Na 3 minuty przed ko艅cem przegrywamy 3:2!
AP11 rzuci艂o si臋 do garde艂 rywala. Bylo widac olbrzymi膮 motywacj臋. Duzo agresji, faul贸w i serca zostawionego na boisku. Niestety nie uda艂o Nam si臋 wyr贸wna膰 ale wida膰 coraz lepsz膮 gr臋 oraz bardzo dobre wzmocnienia!
Przegrywamy 3:2 ale po naprawd臋 wyr贸wnanym spotkaniu.
Gratulujemy rywalowi.
My bierzemy sie do jeszcze wi臋kszej pracy bo z meczu na mecz jest coraz lepiej.
„JESTEM Z WAS DUMNY CH艁OPCY I ZAWSZE MO呕ECIE NA MNIE LICZY膯 NIE WAZNE CZY WYGRYWAMY CZY PRZEGRYWAMY” – powiedzia艂 trener Patryk Turek po spotkaniu w 艁omiankach 馃挭馃挭馃槉