0
Share

Wzmocniony 2005 niestety bez punktów ☹
Przez ostatnie 2 tygodnie do drużyny Patryka Turka dołączyło kilku nowych chłopców (Patryk Jóźwiak z Legionovii Legionowo – wypożyczenie, Kacper Kęsicki z Rotavii Nieporet – transfer definitywny oraz Patryk Niziołek z FDA Wieliszew – transfer definitywny.
W sobotnim meczu zadebiutowało dwóch Patryków. Kacper niestety przez chorobę nie mógł wystąpić (wracaj szybko do zdrowia!).
29.09 zmierzyliśmy sie z APJD w Łomiankach. Rywal po 5 kolejkach utrzymuje 2 lokatę w tabeli więc wiedzieliśmy że nie będzie to łatwy mecz.
Wyszliśmy pewni siebie i chcieliśmy nawiązać równa walkę!
Co pokazała pierwsza połowa potrafiliśmy skladniej od rywala konstruować akcje, więcej utrzymywalismy sie przy piłce i pilkarsko wyglądaliśmy lepiej od przeciwnika. „Machina” trenera nie dawała zbyt dużego pola do popisu rywalom. Niestety musimy przyznać że gdy APJD dostawalo trochę więcej miejsca to potrafili świetnie zagrywac dłuższą piłkę między naszymi obrońcami na naprawdę piekielnie szybkich skrzydłowych.
Przez pierwsze 20 minut ciągle utrzymywalismy sie przy piłce a Nasi przeciwnicy mieli tylko 1 akcje! I niestety ta 1 akcja została wykorzystana ☹ trzeba przyznać że boli fakt iż dominowalismy stwarzając ciągle zagrożenie pod bramką a przez 1 dłuższą piłkę za linię obrony dostajemy bramkę. Chłopcy zdenerwowani tym faktem podeszli wyżej i niezawodny Oskar Kuczyński w 23 minucie strzałem z 20 metra pokonuje bramkarza APJD. Który to już raz Oskar musi brać sprawy w swoje ręce! Mamy remis.
Niestety w 32 minucie druga dłuższa piłka przeszła przez linie naszej obrony i zeszliśmy na przerwę z wynikiem 2:1. Chłopcy w pierwszej połowie dominowali, Michał Petrykowski miał sytuację sama na sam, Patryk Jóźwiak w polu karnym mial wysmienitą sytuację ale niewykorzystane sytuację lubią sie mścić….

Druga połowa to dominacja rywala. Przez pierwsze 15 minut nie mogliśmy wyjść z własnej połowy. Rywale stwarzali sobie naprawdę dobre sytuację strzeleckie i jedną zamienili na bramkę. AP11 przegrywa 3:1. Dodatkowo Nasz środkowy obrońca Mateusz Pomaski doznał kontuzji i od 38 minut nie mógł juz grać. Adam Szczelewski skarżył się na ból pięty a Kamil Bogucki schodził 2 razy z boiska ze łzami w oczach przez olbrzymi ból pleców. Sytuacja nie wygladała kolorowo. Po stracie bramki zrobiło się bardzo chaotycznie. Obie drużyny grały dłuższą piłkę. W tym aspekcie mieliśmy więcej szczęścia bo kilka razy Patryk Jóźwiak miał dobrą pozycję do oddania strzału. Niestety przez liczne faule nie mógł ich skończyć golem a sędzia nie reagował! Stoicki spokój trenera Patryka został zachwiany poniewaz nie mógł patrzeć na faule rywali na jego zawodnikach i brak konsekwencji Pana sędziego! W 67 minucie mieliśmy rzut wolny z 25 metra do którego podszedł Oskar. Strzał byl na tyle mocny że bramkarz nie złapał piłki a instynktem napastnika wykazał się Patryk Jóźwiak, który wbił piłkę do bramki. Na 3 minuty przed końcem przegrywamy 3:2!
AP11 rzuciło się do gardeł rywala. Bylo widac olbrzymią motywację. Duzo agresji, faulów i serca zostawionego na boisku. Niestety nie udało Nam się wyrównać ale widać coraz lepszą grę oraz bardzo dobre wzmocnienia!
Przegrywamy 3:2 ale po naprawdę wyrównanym spotkaniu.
Gratulujemy rywalowi.
My bierzemy sie do jeszcze większej pracy bo z meczu na mecz jest coraz lepiej.
„JESTEM Z WAS DUMNY CHŁOPCY I ZAWSZE MOŻECIE NA MNIE LICZYĆ NIE WAZNE CZY WYGRYWAMY CZY PRZEGRYWAMY” – powiedział trener Patryk Turek po spotkaniu w Łomiankach ???