Rocznik 2005/06 wygrywa mecz ligowy z drużyna KS II Łomianki ⚽️?

by: admin

0
Share

W dniu 02.06.2018 drużyna AP11 podejmowała na własnym stadionie drużynę KS Łomianki w ramach 5 ligi młodzików D1. Mimo upalnej pogody, braku zmian oraz braku pełnej kadry meczowej wygraliśmy 4:3 ⚽️⚽️??

Od pierwszego gwiazdka sędziego przez liczne wyjazdy naszych zawodników musieliśmy grać 8 na 9. Mimo tego chłopcy pokazali że z AP11 nie ma żartów! Już na poczatku pierwszej połowy (7 minuta) na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Michał Petrykowski po idealnym prostopadłym podaniu Oskara Kuczyńskiego. Michał z zimną krwią strzelił bramkę wychodząc sam na sam z bramkarzem. Po tym golu nasi zawodnicy wyszli wyżej i swoje okazje miał Kamil Bogucki, którego strzał wybronił bramkarz oraz Oskar Kuczyński i Michał Petrykowski, którzy byli odrobinie niecelni.
Niestety w 13 minucie goście wyrównali. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zrobiło się zamieszanie w polu karnym i piłka wpadła do bramki. Kolejny cios otrzymaliśmy w 22 minucie. Znowu po rzucie rożnym piłka trafiła w nasze pole karne a przez złą interwencję naszego bramkarza (jedyną w tym meczu gdyż pozniej bronil jak zaczarowany) znowu musieliśmy wyciągać piłkę z bramki.
Jednak to podziałało na naszych chłopców jak płachta na byka. W 24 minucie po dośrodkowaniu Michała Petrykowskiego pięknym strzałem z powietrza popisał się Oskar Kuczyński. Następnie w 27 minucie kolejną bramkę zanotował Michał Petrykowski i po pierwszej połowie zeszliśmy z wynikiem 3:2.
Druga połowa była również emocjonująca. Liczne strzały na bramkę Oskara Kuczyńskiego, Kamila Boguckiego, Michała Petrykowskiego i Damiana Brzeskiego bronił bramkarz gości lub byly odrobinę niecelne. Ale ile można nie trafiać? W 47 minucie po długim podaniu za obrońców Michał Petrykowski wyszedł na sytuację sam na sam i znowu sie nie pomylił!
Goście potrafili odpowiedzieć na nasze trafię bramką w 51 minucie ale to nie pomogło im zdobyć nawet 1 punktu.
Nasza cala drużyna walczyła jak lwy i trzeba przyznać że zwycięstwo bylo całkowicie zasłużone!??