AP 11 – rocznik 2005/06 wygrywa z drużyną KS Łomianki ??⚽️

by: admin

0
Share
27.04.2018 o godzinie 17.00 w Łomiankach rozegraliśmy mecz przeciwko drużynie KS Łomianki. Od samego początku meczu widać było w chłopcach chęć wygrania po ostatnich 2 porażkach. Pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny. Jedynie dobra dyspozycja bramkarza drużyny z Łomianek spowodowała że 1 połowa skończyła się wynikiem 1:0 dla AP11. Liczne strzały z daleka Oskara Kuczyńskiego, Michała Petrykowskiego i Karola Gołębiowskiego dawały mnóstwo nadziei na strzelanie bramki. W końcu w 28 minucie Michał Petrykowski wykończył piękną akcję stworzoną przez całą drużynę. Wystarczyło przyspieszyć akcje i zagrać z 1 piłki i Michał wyszedł sam na sam. Oczywiście nie pomylił się! Wysoki pressing spowodował że rywale mylili sie i mogliśmy w tej połowie zauważyć strzał w słupek przez Damiana Brzeskiego oraz w poprzeczkę przez Oskara Kuczyńskiego. Drużyna z Łomianek w 1 połowie stworzyła tylko 1 groźna akcje z kontry ale nasz bramkarz Michał Perz był na posterunku!
Druga połowa wyglądała trochę gorzej. Mimo ciągłej dominacji w środku pola rywale w 37 minucie stworzyli akcje bramkową i wynik zmienił się na 1:1. Jednak to nie załamało naszych chłopców, którzy nadal atakowali bramkę rywale. W 41 minucie pięknym strzałem z okolo 25 metra popisał się Oskar lecz trafił w spojenie. W 47 minucie został faulowany nasz zawodnik na około 21 metrze. Do strzału podszedł Mateusz Pomaski, który mocnym strzałem zaskoczył nas wszystkich. Piękna bramka jubilata sprawiła że wynik zmienił się na 2:1 (Wszystkie najlepszego Mateusz ??). Drużyna z Łomianek nie potrafiła sie podnieść i w 53 minucie rywale pogubili sie w obronie. Te zamieszanie wykorzystał Alan Manaj który wyprzedził obrońcę i strzelił na 3:1. Po tej bramce nasi zawodnicy trochę odpuścili i zawodnicy z Łomianek zaczęli atakowac. Te ataki w 56 minucie wykorzystali. Po strzale z rzutu wolnego Łukasz Kojro sparował piłkę pod nogi rywala i zrobiło się nerwowo bo rywali złapali kontakt. Jednak po tej bramce nasza obrona i pomocnicy obudzili się i czyścili każdą akcję rywala! To zaowocowało pewnością siebie i znowu zaczęliśmy atakować. I po raz kolejny błąd rywala wykorzystał Alan. Mimo że do rywala tracił okolo 4 metrów potrafił go wyprzedzić i z zimną krwią strzelić swoją 2 bramke! ??
Cieszy gra oraz postawa chłopców. W naszej ekipie nie było ani jednego słabego ogniwa. Oby tak dalej! ☺️☺️
Kadra meczowa: Michał Perz(Br), Łukasz Kojro(Br), Maciej Łój (C), Mateusz Pomaski, Dawid Zalewski, Karol Gołębiowski, Michał Petrykowski, Oskar Kuczyński, Kamil Bogucki, Mateusz Płaciszewski, Damin Brzeski, Jan Ottenbrajt, Alan Manaj
Wyjściowy skład: Perz, Łój, Pomaski, Zalewski, Kuczyński, Gołębiowski, Petrykowski, Brzeski, Manaj