Emocjonuj膮cy remis rocznika 2004 馃敟鈿斤笍馃挭

Bardzo gor膮cy 10 dzie艅 czerwcowy, by podj膮膰 walk臋 jeste艣my gotowi.
Dzi艣 na pierwszoligowym froncie rocznik 2004 AP 11
zmierzy艂 si臋 na wyje藕dzie czyli na trudnym terenie Warszawskiej Pragi z dru偶yn膮 DRUKARZA WARSZAWA obecnego litera tabeli.
Od pierwszej minuty starali艣my si臋 gra膰 skoncentrowani i bardzo czujni w obronie na co uczula艂em przed meczem.
By艂o wida膰 偶e b臋dzie to mecz m贸wi膮c w przeno艣ni na no偶e poniewa偶 偶adna z dru偶yn nie odstawia艂a nogi. 呕o艂nierze AP 11 walczyli o ka偶dy sektor boiska, wysoko naciskaj膮c przeciwnika podwajaj膮c i krycie. Z jednej i drugiej strony co chwila pojawia艂y si臋 ataki w kt贸rych brakowa艂o jednym razem szcz臋艣cia a drugim razem odpowiedniego wyko艅czenia. Po ostrej walce pierwsza po艂owa zako艅czy艂a si臋 rezultatem 0:0
W drugiej po艂owie gra nie uleg艂a zmianie. Wci膮偶 by艂o mn贸stwo walki, zaanga偶owania i sportowego charakteru. Po 10 minutach drugiej po艂owy meczu Igor 艁臋picki zagra艂 bardzo dobr膮 prostopad艂膮 pi艂k臋 do ustawionego na szpic Macieja Bali艅skiego, kt贸ry wygrywaj膮c pojedynek szybko艣ci owy z jednym ze 艣rodkowych obro艅c贸w DRUKARZA uderzy艂 bardzo dok艂adnie pi艂k臋 umieszczaj膮c j膮 przy prawym s艂upku bramki i mo偶na by艂o us艂ysze膰 z trybun jak i z boiska wielk膮 rado艣膰. Wiedzieli艣my 偶e DRUKARZ po utracie bramki ruszy na nas i b臋dziemy musieli jeszcze bardziej skoncentrowa膰 centrowa膰 si臋 na defensywie i atakowa膰 z kontry. Zosta艂o dos艂ownie oko艂o 10 minut meczu kiedy to tracimy pi艂k臋 na lewym skrzydle po czym jeden z zawodnik贸w Drukarza uderzaj膮c z dystansu umieszcza pi艂k臋 w bramce. Emocje daj膮 si臋 wszystkim we znaki poniewa偶 dochodzi do ma艂ej przepychanki mi臋dzy zawodnikami obu dru偶yn.
Po kr贸tkiej przerwie w meczu wszystko wraca na odpowiednie tory i mecz toczy si臋 dalej. Ka偶da dru偶yna stara si臋 przechyli膰 szale zwyci臋stwa na swoj膮 korzy艣膰, jednak wynik nie ulega zmianie a mecz ko艅czy si臋 rezultatem 1:1
Jestem bardzo dumny z ch艂opak贸w, kt贸rzy zostawili w tym meczu bardzo du偶o zdrowia, pokazali mn贸stwo sportowej z艂o艣ci i charakteru oraz waleczno艣膰 serducho. By艂o wida膰 jedn膮, zwart膮, charaktern膮 dru偶yn臋, grup臋 przyjaci贸艂 kt贸ra mia艂a ten sam cel.