III miejsce dla rocznika 2010 A w Turnieju Niepodległości 🇵🇱⚽🥉

W dniu 10 listopada rocznik 2010 A wziął udział w turnieju Niepodległości organizowanym na Soccer Arenie. Nasza drużyna została podzielona na dwie drużyny, aby każdy mógł zagrać i poczuć dreszczyk emocji związanych z turniejem oraz nabrać doświadczenia. W turnieju wzieło udział 25 drużyn, utworzyły one 5 grup w której znajdowało się po 5 drużyn. Drużyna 1 trafiła do grupy B, w której rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak UKS Irzyk, LSS Brwinów II, Akademia Piłkarska Diament i Ursus II Warszawa. Drużyna 2 rywalizowała ze Zniczem Pruszków, Akademia Piłkarską, MOSP Białystok i LSS Brwinów I.
Drużyna 1 po zdobyciu kompletu punktów w grupie awansowała do grupy Ligi Mistrzów w której rywalizowaliśmy z najlepszymy drużynami z innych grup, były to KS Ursus I, Znicz Pruszków I, ATP Warszawa, Varsovia Warszawa.
Drużyna 2 po 3 porażkach i jednym zwycięstwie w grupie awansowała do grupy Pucharu Polski gdzie spotkaliśmy sie z takimi drużynami jak Znicz Pruszków II, Gigant Smile, Ozarowianka Ozarów i Akademia Piłkarska Diament.
W tej grupie odnieśliśmy 3 porażki oraz jedno zwycięstwo z drużyną Gigant Smile ⚽⚽

Grupa 1 zmagania w gronie najlepszych drużyn w turnieju zaczeła od pechowej porażki z Varsovia 1:0 tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu, kolejne mecze z Ursusem, ATP oraz Zniczem zakończyły sie naszymi zwycięstwami po 2:1.
Grupa była tak mocna i wyrównana że o miejscach 1-3 musiała zadecydować „mala tabela” w której liczy sie różnica bramek, bilans ten dał nam 3 miejsce !! 🏆🏆🥉🥉😊👏⚽💪
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz zawodnik i kapitan zespołu Piotrek Jemioła.👏😊🔝

Gratulacje oraz wielkie brawa dla wszystkich naszych zawodników którzy brali udział w turnieju. Dla mnie wszyscy jesteście zwycięzcami💪⚽👍😉👏💚💜