Każda porażka czegoś uczy.. podsumowanie meczu reprezentacji rocznika 2009 ⚽️💪

Futbol to gra błędów a dzisiaj niestety my popełniliśmy ich trochę więcej…

AP 11 Legionowo- KS Wesoła 2-9

Niestety nasza reprezentacja przegrała swoje spotkanie w ramach Kids Soccer League. Przeciwnicy pokonali nas zaangażowaniem oraz wykorzystywaniem naszych błędów- zarówno w obronie jak i w ataku. Bramki traciliśmy ponownie po stałych fragmentach gry- rzuty różne oraz auty dla przeciwnika siały w naszych szeregach postrach. Pracowaliśmy nad tym, ale widocznie musimy jeszcze mocniej skupić się na tych akcentach na treningach w grupach i reprezentacji. Rywale wykorzystali niemal każdy nasz błąd w ustawieniu, czy indywidualny. My z kolei nie potrafiliśmy wykorzystywać kontr, sytuacji 3 na 2 czy nawet 4 na 2, gdzie zbyt długo zwlekaliśmy z podaniami lub oddaniem strzału. Duża lekcja dla naszych małych piłkarzy, rywale byli dziś po prostu lepiej zorganizowani.

Pozytywnym akcentem z kolei jest to ze graliśmy do końca, mimo negatywnego wyniku. Chłopaki muszą uwierzyć w swoje umiejętności i wierzyć w to, że są w stanie wygrać z każdym!

Dodatkowo w naszej drużynie zadebiutował dzisiaj kolejny zawodnik- był nim Aleks Skorupa- gratulujemy!

Nie poddajemy się – z porażki można wyciągnąć zazwyczaj więcej wniosków niż ze zwycięstwa, także zakasujemy rękawy i pracujemy mocniej, by kolejne spotkania- z PSF, dwa z Czosnowem oraz rewanż z Wesołą poszły po naszej myśli.

W meczu zagrali: Gabriel Ogiełło, Antoni Szulc, Marek Wójcik, Szymon Haraburda, Grzegorz Iwanicki, Mateusz Twardo, Mikołaj Osica, Alex Suchecki, Aleks Skorupa, Wiktor Lewandowski, Piotr Sokół, Oktawian Kusz.

Bramki zdobyli: Alex Suchecki, Oktawian Kusz.