Kolejne ligowe zwycięstwo rocznika 2005/06 ⚽️💪

Mamy kolejne zwycięstwo!!! ⚽💪
W sobotę swój ostatni mecz ligowy rozegrała drużyna AP11 2005/2006 przeciwko Huraganowi Wołomin. Do meczu chłopcy podeszli skoncentrowani i nastawieni na zwycięstwo.
Pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny. Liczne odbiory, podania, gra skrzydłami sprawiła że mieliśmy wiele sytuacji podbramkowych. Jedną z sytuacji udało się wykorzystać Michałowi Petrykowskiemu, który w 22 minucie wyszedł na czystą pozycję i po obronionym strzale przez bramkarza rywali dobił piłkę do bramki. Później „bramkę do szatni strzelił Oskar Kuczyński”. W 30 minucie Oski wykorzystał zamieszanie w polu karnym oraz błąd bramkarza i głową skierował piłkę do bramki. W tej połowie przeciwnicy oddali tylko 2 celne strzały ale jeden z nich leciał w samo „okienko”. W tym meczu jednak Łukasz Kojro chciał pokazać że bramka z tamtego tygodnia to jednorazowy wypadek przy pracy. Wyskoczył do piłki jakby w butach miał sprężynki i obronił ten strzał piękna paradą.
Druga połowa była juz bardziej wyrównana. Nasza obrona zaczęła popełniać błędy a nasi pomocnicy zamiast oddać strzał na bramkę to „kiwali sie miejscu”. Druga część spotkania to również świetna gra naszego drugiego bramkarza Michała Perza. Michał obronił wiele strzałów, które wydawały się nie do złapania.
„Panowie, daliście z Siebie wszystko. Jestem z Was dumny” – to słowa trenera Patryka Turka po tym spotkaniu.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0!
AP11 2005/2006 kończy zmagania sezonu 2017/18 na dobrym 3 miejscu.
Gratulacje dla chłopców bo wykonali kawał dobrej roboty.

Zawodnicy powołani:
Kojro, Łój, Pomaski, Zalewski, Kuczyński, Brzeski, Petrykowski, Bogucki, Manaj
Perz, Płaciszewski, Ottenbrajt

Bramki:
Petrykowski⚽
Kuczyński⚽