Łazienkowska podbita! Wygrany sparing reprezentacji rocznika 2009 z Legią Soccer Schools⚽️⚽️💪

W niedziele 11 marca na obiektach Legi Warszawa został rozegrany mecz sparingowy pomiędzy Legią Soccer Schools  rocznik 2009 a AP 11 rocznik 2009 💪

  Mecz był rozegrany w czasie 4×15′. Pierwsza połowa rozpoczęła się niestety od straty bramki, ale szybko się zrewanżowaliśmy dzięki Wiktorowi Lewandowskiemu, który doprowadził do remisu. W dalszej części gry otrzymaliśmy dwa ciosy i tablica wyników pokazywała 3:1 dla gospodarzy, ale nie poddawaliśmy się i kolejną bramkę zdobył znów niezastąpiony Wiktor Lewandowski. Po ciągłych atakach z naszej strony doprowadziliśmy do wyniku 3:3 gdzie trzecią i czwartą bramkę pięknymi uderzeniami zdobył Szymon Karkowski. Poszliśmy za ciosem i rezultat meczu podwyższył Adam Szymanek strzelając 5 bramkę. Przy wyniku 3:5 popełniliśmy błąd, po którym straciliśmy czwartą bramkę. Została ostatnia połowa, na tablicy wyników wyświetlał się rezultat 4:5. Cały czas naciskaliśmy Legionistów co poskutkowało trafieniem na 4:6, a bramkę zdobył Piotr Sokół.

Po walecznym meczu końcowy rezultat spotkania pomiędzy Legią a AP11 4:6 🔥🔥

Bramki zdobyli: 2x Wiktor Lewandowski, 2x Szymon Karkowski, Adam Szymanek, Piotr Sokół.

Skład:

Gabriel Ogiełło

Antoni Szulc

Grzegorz Iwanicki

Szymon Karkowski

Piotr Sokół

Mateusz Pasiewicz

Szymon Haraburda

Kamil Pisz

Adam Szymanek

Oktawian Kusz

Alex Suchecki

Szymon Majczak

Wiktor Lewandowski

Podsumowując – cały zespół był zaangażowany w sparing a chłopcy pokazali, że non stop się rozwijamy, szybko poprawiamy błędy i wyciągamy odpowiednie wnioski.

AP11 Mistrz!!!!!!!!!!!! 💪

Trener

Andrzej Bielarski

Damian Piekut