Podsumowanie weekendu KSL rocznika 2009 ⚽️💪

Podwójne granie naszej drużyny w Kids Soccer League 🔥⚽
Wczoraj nasza drużyna rozegrała 2 spotkania z grupą Grom Junior Warszawa ⚽⚽

Pierwszy mecz rozegraliśmy w prawie najmocniejszym składzie oraz z kilkoma niewielkimi roszadami na pozycjach.

W tym meczu wystąpili: Gabriel Ogiełło, Antoni Szulc, Szymon Czudec, Szymon Haraburda, Szymon Majczak, Alex Suchecki, Piotr Sokół, Mateusz Pasiewicz, Mikołaj Osica, Wiktor Lewandowski, Bruno Hryniszyn, Oktawian Kusz, Szymon Karkowski.

W tym meczu nasza drużyna powetowała sobie ostatnią ligową porażkę w sposób najlepszy z możliwych. Na początku wychodzimy na prowadzenie, ale po chwili przeciwnicy wyrównują stan meczu. Kolejne bramki są dziełem tylko naszych zdolnych zawodników.
Do przerwy schodzimy z prowadzeniem 5-1 po dosyć chaotycznej grze z przodu z naszej strony, ale bardzo zorganizowanej z kolei w defensywie.

Druga połówka, po zwróceniu zespołowi uwagi na bardziej drużynową grę, przyniosła znacznie ładniejsze akcje zakończone świetnymi bramkami. Strzelamy kolejne 10 bramek nie tracąc żadnej!

Gole w tym meczu strzelali:
Szymon Karkowski(7), Piotr Sokół(4), Antoni Szulc, Wiktor Lewandowski, Szymon Haraburda, Szymon Majczak.

Drugie spotkanie z tym samym rywalem zagraliśmy w innym, testowym ustawieniu, z zupełnie innymi rolami dla naszych graczy. Każdy zagrał na kilku pozycjach, mocno rotowaliśmy składem dając wszystkim pograć na nowych miejscach.

Tutaj drużyna rywali zaczęła od straty bramki samobójczej, ale później strzela nam 3 bramki. W nasze szeregi wkradła się nerwowość, ale po pewnym czasie wszystko wróciło na właściwe tory. Popłoch w szeregach ambitnych przeciwników siał grający tym razem w polu Antek Szulc który raz z z jednej, a raz z drugiej strony atakował pole karne przeciwników. Wszyscy nasi gracze na nowych pozycjach poznali nowe aspekty gry, co na pewno pomoże ma wszystkim w lepszym rozumieniu gry. Bardzo fajnie w ataku współpracowali Oktawian i Piotrek- co bardzo dobrze rokuje na przyszłość- oby tak dalej chłopcy! Na dobre odblokował się także Lewy, który zdobył dwie piękne bramki, oraz Mikołaj Osica który zaliczył premierowe asysty w drużynie reprezentacyjnej.

Wszyscy nasi gracze dostali szanse na różnych nowych pozycjach, co na pewno pomoże wszystkim w lepszym rozumieniu gry.

Dwóch kolejnych chłopaków zaliczyło debiuty w Kids Soccer League- Bruno Hryniszyn i Mateusz Pasiewicz. Wnieśli nowe umiejętności do drużyny- na pewno przydadzą się w kolejnych spotkaniach- rywalizacja o miejsce w składzie robi się nam już bardzo duża- to cieszy i pomoże się wszystkim rozwijać dalej.

Gole strzelali:
Piotr Sokół(2), Wiktor Lewandowski(2), Szymon Karkowski(2), Antoni Szulc, Oktawian Kusz, Szymon Haraburda.

Podsumowując- oba spotkania dały nam inne efekty i inną naukę. Pierwszy mecz fajna organizacja w obronie, niezła skuteczność w ataku szybkim. Drugie spotkanie to już więcej ataku pozycyjnego i nowych doświadczeń dla naszych graczy 👍

Dużo informacji ale z dobrymi humorami czekamy na kolejne treningi i mecze!

Zdjęcia niezawodna Monika Jakubczak-Wikiera 🙂
Aaaaaaa Peeeeeee!
Jedenaścieeeee!💜💚

i