Tuż za podium. AP 11 Piaski rocznik 2009 zajmuję IV miejsce na Lidze Powiatowej 🔥⚽️💪

Czas na relacje z boiskowego frontu AP11💪⚽.

Tym razem zawodnicy grupy Piaski rocznika 2009 stoczyli cztery mecze walki w ostatnim już tej edycji turnieju Ligi Powiatowej.
W pierwszym meczu przyszło nam stoczyć pojedynek z bardzo mocną pierwszą drużyną Żbika Nasielsk, którą po ciężkim boju pokonaliśmy 2:1 a bramki na miarę zwycięstwa strzelili Adam Szymanek oraz Szymon Karkówka Karkowski😉
Po krótkiej przerwie na kilka łyków wody szybko powróciliśmy na pole bitwy by zmierzyć się z równie charakternymi zawodnikami co my czyli drużyną Wisły Jabłonna. Po kolejnym meczu walki niestety ulegliśmy porażce 0:2 Jednak wynik drugiego spotkania nas nie złamał a tylko nas jeszcze bardziej wzmocnił ponieważ w trzecim spotkaniu graliśmy z drugą drużyną Żbik Nasielsk którą pokonaliśmy bardzo wysoko 7:0
Bramki w kolejności strzelali:
Karkowski
Przybysz
Karkowski
Przybysz
Szymanek
Czudec
Przybysz
W ostatnim meczu zmierzyliśmy się z Sokołem Serock którego po równie ciężki boju pokonaliśmy 2:0 po dwóch bramkach Michała Przybysza.
W dzisiejszym turnieju chłopcy zajęli II miejsce
🔥⚽️💪


W sześciu turniejach jakie miały miejsce w obecnej edycji Ligi Powiatowej rozegraliśmy 4 turnieje, zajmując V, II, III, II miejsce a w ogólnej klasyfikacji zajęliśmy IV pozycje gdzie do wyższego miejsca zabrakło nam punktów z nierozegranych dwóch turniejów spowodowanych uroczystą Komunią Świętą.
Ale tak jak byłem, tak jestem i zawsze będę dumny z moich zawodników, którzy w każdy trening, mecz czy turniej wkładają serce, ducha i ogrom energii. Zawsze będziecie moimi małymi wojownikami.

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za wsparcie i doping na turnieju🙂
Pozdrawiam. AP 11!!!!!!!