Wygrana na inauguracj─Ö sezonu rocznika 2009 A ­čĹĆ­čĺ¬ÔÜŻ

by: admin

0
Share

Dzisiaj rocznik 2009 rozegrał swoje pierwsze spotkanie w IV Lidze Mazowieckiej- grupa 1. Przeciwnikiem był zespół UKS Pogoń Józefów.

Spotkanie by┼éo na pocz─ůtku bardzo wyr├│wnane, a bramk─Ö na 1-0 zdoby┼é dla naszej dru┼╝yny Szymon Karkowski. W drugiej kwarcie prowadzenie podwy┼╝szy┼é Alex Suchecki strza┼éem bezpo┼Ťrednio z rzutu ro┼╝nego!

Na przerw─Ö schodzili┼Ťmy z wynikiem 2-0. W trzeciej kwarcie rywale zacz─Öli opada─ç z si┼é i pad┼éy kolejne bramki dla AP11- kolejno Szymon Karkowski(asysta Bartek ┼ü─ůczy┼äski), Alex Suchecki(asysta Szymon Karkowski) i Adam Szymanek.

Ostatnia kwarta by┼éa ju┼╝ popisem gry naszych zawodnik├│w- gole Bartka ┼ü─ůczy┼äskiego(asysta Oktawian Kusz), Szymona Karkowskiego, Mateusza Pasiewicza(asysta Szymon Haraburda), Adama Szymanka oraz Mateusza Pasiewicza(asysta Mateusz Twardo) pomog┼éy zwyci─Ö┼╝y─ç rywali w stosunku 10-0.

┼Üwietna gra w obronie Szymona Czudec, Grze┼Ťka Iwanickiego, Szymona Haraburdy, Gabriela Ogie┼é┼éo, oraz odpowiedzialna gra Szymona Majczaka- sprawi┼éy ┼╝e na koncie strat nie widnieje ┼╝adna bramka.

Bardzo dobry mecz całej drużyny, na pewno mamy kilka plusów:
-ustawienie na boisku
-mimo wszystko skuteczno┼Ť─ç(┼Ťwietny bramkarz rywali!)
-dobra gra w defensywie
-du┼╝o dzielenia si─Ö pi┼ék─ů
-fajna asekuracja na pozycjach
-dobrze rozgrywane stałe fragmenty gry

Przeciwnik mo┼╝e nie nale┼╝a┼é do najmocniejszych, ale musimy wzi─ů─ç pod uwag─Ö ┼╝e pocz─ůtek dla naszych as├│w wcale nie by┼é ┼éatwy. Wytrzymali┼Ťmy spotkanie kondycyjnie przy dosy─ç wysokiej temperaturze- a zawodnicy byli skoncentrowani przez ca┼éy czas meczu.

Cieszy na pewno fakt, i┼╝ gole podzieli┼éy si─Ö mi─Ödzy ca┼éy zesp├│┼é- co ┼Ťwiadczy o tym, ┼╝e grali┼Ťmy bardzo dru┼╝ynowo- by┼éo to wida─ç z boku!